TOMASZ JUREK CREATIVE GRAPHIC DESIGNER INFO @ TOMUPON.COM

Witam, jestem grafikiem kreatywnym pracującym w Poznaniu jako freelancer, twórczy myśliciel oraz konsultant ds. rozwoju marek.

Jeśli startujesz z nowym biznesem, albo jeśli Twój obecny biznes potrzebuje nowego wizerunku lub odświeżenia, mogę pomóc Ci stworzyć strategicznie zaplanowaną identyfikację wizualną, która utożsamia Ciebie i Twój biznes - markę, którą pokochają Twoi klienci. Zaczynając od zaprojektowania logo, po tożsamość marki, materiały promocyjne kończąc na stronie internetowej. Pozwól mi poznać twoje cele abym pomógł Ci by twój biznes rozkwitł.

KREATYWNE DOŚWIADCZENIE

Pracowałem jako grafik kreatywny i web designer przez ostatnie siedem lat przy wielu różnych projektach jako pracownik pełnoetatowy i jako freelancer w Londynie i w Poznaniu. Moją pasją jest projektowanie plakatów i tworzenie grafiki artystycznej. Pracowałem między innymi dla Catholic Church in England & Wales, The Dorchester oraz St Paul's Cathedral School. Zobacz moje portfolio tutaj!BRAND IDENTITY

logo design
corporate identity
key visual
 

PRINT MEDIA

artwork
layout
dtp
 

WEB DESIGN

microsite
landing page
wordpress
 

OSTATNIE PRACE


 

   

SILNA MARKA DLA TWOJEGO STARTUPU

Pracując nad własnym startup'em, zawsze chętnie pomogę Ci w Twoim pomyśle na biznes. Obecnie pracuję z kilkoma klientami w budowaniu ich marek. Myślę, tworzę, rozwijam pomysły, by wcielić je w życie. Zawsze staram się znaleźć odpowiednie rozwiązania. Marka to nie logo. Nie jest tym co Ty mówisz, że jest, tylko jest tym co mówią o niej inni. Co sprawia, że ​​jesteś "jedyny"? Pomogę ci, jak zarządzać własną marką i osiągnąć sukces.

PRACA ZESPOŁOWA

Nie jestem robotem! Nie znam się na wszystkim. Potrzebuję także Twojej pomocy. Pracuję z innymi freelancerami (copywriterami, fotografami, programistami) aby zapewnić moim klientom pełną gamę profesjonalnych usług. Jeśli chciałbyś współpracować, napisz do mnie lub zapisz się na newsletter, abym mógł Cię informować o moich nadchodzących projektach.


O MNIE

Grafik freelancer i konsultant ds. rozwoju marek działający w Poznaniu.
 

KONTAKT

Tomasz Jurek
info (at) tomupon.com / formularz kontaktowy
+ 48 504 66 20 23

Zapisz się na newsletter!
Link do portfolio.
 

DOŁĄCZ DO MNIE© Copyright by TOMUPON 2007-2011. All rights reserved.